رسالت انقلابی

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

رسالت انقلابی

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

رسالت انقلابی
بسم الله الرحمن الرحیم
راه مقابله با جنگ نرم دشمن وابزارهای همچون ماهواره و رسانه های تبلیغاتی دشمن فقط و فقط تحلیل و روشنگری هدف های شوم این ابزار هاست .
ما باید از این ابزار های ارتباطی به نحو احسن استفاده کنیم برای ترویج دین مبین اسلام در سرتاسر جهان که وبلاگ یکی از این ابزار می باشد که میتوان به راحتی حرف اسلام را نشر داد .
هرکس در هرجایگاهی که هست رسالتی دارد که باید به آن رسالت عمل کند .
امام خامنه ای :
ای سید و مولای ما پیش خدای متعال گواهی بده که ما در راه اسلام تا آخرین نفس ایستاده ایم...

پیام های کوتاه
Weekly Saying
" And those who annoy the believing men and the believing women undeservedly, they indeed bear the guilt of slander and manifest sin."
(The Holy Quran, 33:58)

Cartoons new

terrorISM and zionISM

No war on Syria

Boycott Israel Campaign

Boycott Israel Campaign

authors
recent comments

۱ مطلب در خرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

“شهرام همایون” مجری و مدیر شبکه ماهواره ای کانال یک در برنامه “آخرین لحظه با شهرام” گفت:

 چرا برخی از شما مردم با دست خود به کسی که به ناموس شما نگاه چپ دارد، پول می دهید و او را به خانه خود می آورید؟ چرا به سریال های ترکی که از شبکه “جم تی وی” پخش می شود و تاریخ و فرهنگ ما را حتی به عقیده مورخان خودشان جعل کرده اند، نگاه می کنید؟ ما ملت ایران به دولت ترکیه پول می دهیم و سریال هایی که ناموس ما را نشانه گرفته اند می خریم و به راحتی آن ها را به داخل خانه های خودمان می آوریم.

این فعال ضدانقلاب در بخش دیگری از سخنانش گفت: البته این را بگویم که این تلویزیون نیست بلکه یک شبکه گسترده قدرت است که سرمایه گذاری عظیمی شده است تا تاریخ ما را کثیف کنند و بیرون بکشند و این توسط دوبلور و مدیر شبکه و دیگران انجام می شود.

وی در ادامه گفت: میلیون ها دلار خرج شده است تا یک سریال ساخته شود تا یک سلطان عثمانی (ترکیه) را تطهیر کنند و در عوض، ایران و ایرانی و دولت صفوی را تحقیر و زیر پا له کنند.

همایون که در اخاذی ها برای شبکه سلطنت طلب خود از دیگر رقبا گوی سبقت را ربوده است، در پایان گفت: چرا من ایرانی خاک بر سر، بروم پول بدهم و به کسی که ناموس ما را هدف گرفته، آگهی تبلیغاتی بدهم و پای این شبکه بنشینم؟

خاطر نشان می شود که این ضدانقلاب پیشتر به دست های پشت پرده و منابع مالی جم تی وی اشاره کرده بود.

۲ comments موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۹ خرداد ۹۳ ، ۱۹:۱۵
goalzahra