رسالت انقلابی

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

رسالت انقلابی

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

رسالت انقلابی
بسم الله الرحمن الرحیم
راه مقابله با جنگ نرم دشمن وابزارهای همچون ماهواره و رسانه های تبلیغاتی دشمن فقط و فقط تحلیل و روشنگری هدف های شوم این ابزار هاست .
ما باید از این ابزار های ارتباطی به نحو احسن استفاده کنیم برای ترویج دین مبین اسلام در سرتاسر جهان که وبلاگ یکی از این ابزار می باشد که میتوان به راحتی حرف اسلام را نشر داد .
هرکس در هرجایگاهی که هست رسالتی دارد که باید به آن رسالت عمل کند .
امام خامنه ای :
ای سید و مولای ما پیش خدای متعال گواهی بده که ما در راه اسلام تا آخرین نفس ایستاده ایم...

پیام های کوتاه
Weekly Saying
" And those who annoy the believing men and the believing women undeservedly, they indeed bear the guilt of slander and manifest sin."
(The Holy Quran, 33:58)

Cartoons new

terrorISM and zionISM

No war on Syria

Boycott Israel Campaign

Boycott Israel Campaign

authors
recent comments

۱۴ مطلب در فروردين ۱۳۹۴ ثبت شده است

نان به نرخ روز!شعارهای دولت اعتدال و تدبیر در همان شعار ماند و هرگز عملی نشد و همچنان در تورم بالای ۳۰ درصد ، نمیدونم چطور آقای روحانی امار میده تورم زیر ۱۵ درصد شده؟؟گرانی ها همچنان ادامه دارد ...خدا کند هیچ مردی سرسفره شرمنده خانواده اش نشود با این اقدامات این آقایان
۰ comments موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ فروردين ۹۴ ، ۰۹:۱۶
goalzahra
قرآن میفرمایید محمد رسول الله و الذین معه اشداء علی الکفار رحماء بینهم...
رحماء بینهم,یعنی دربین خودشان که هستند دیگر خاکریز نرم است,انعطاف وجود دارد اینجا دیگر آن شدت و آن صلابت نیست.اینجا باید دل داد و دل گرفت . اینجا باید باهم با تعاطف رفتار کرد .سیدعلی خامنه ای 87/5/9
۰ comments موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ فروردين ۹۴ ، ۲۳:۲۱
goalzahra

دیدار رئیس‌جمهوری ترکیه با رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی عصر امروز (سه‌شنبه) در دیدار آقای رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهوری ترکیه، تحول عظیم «بیداری عمومی اسلامی» را علت اصلی نگرانی دشمنان اسلام خواندند و با اشاره به طراحی‌های متقابل دشمنان برای مواجهه با این حادثه بزرگ، تأکید کردند: امروز آمریکا و صهیونیست‌ها از اختلافات داخلی برخی کشورهای اسلامی خوشحال هستند و راه حل این مشکلات، همکاری کشورهای اسلامی و انجام اقدامات عملی مناسب و سازنده است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به منافع و مصالح مشترک ایران و ترکیه از تقویت روابط، خاطرنشان کردند: قدرت هر یک از کشورهای مسلمان در دنیای اسلام، در واقع قدرت امت اسلامی است و سیاست کلی جمهوری اسلامی ایران این است که کشورهای اسلامی یکدیگر را تقویت و از تضعیف هم خودداری کنند، و تقویت روابط ایران و ترکیه نیز به تحقق همین هدف کمک می‌کند.
رهبر انقلاب افزودند: تأکید همیشگی ما این است که کشورهای اسلامی از اعتماد به غرب و آمریکا بهره‌ای نمی‌برند، و امروز نیز همه به روشنی، نتیجه اقدامات غرب در منطقه را که به ضرر اسلام و منطقه است، می‌بینند.
ایشان با اشاره به تحولات برخی کشورهای منطقه و فعالیت‌های وحشیانه گروه‌های تروریستی در عراق و سوریه، گفتند: اگر کسی دست پنهان دشمن را در این قضایا نبیند، خود را فریب داده است.
۱ comments موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ فروردين ۹۴ ، ۱۲:۴۰
goalzahra
از وقتی دولت اعتدال و تدبیر و امید سکان مدیریتی کشور را در دست گرفته تا توانسته دولت قبلی را کوبیده و از هر ابزار و الفاظی استفاده نموده است. با توجه به عقب نشینی و تسلیم در برابر دشمن توسط این دولت زیاده خواهی و کرنش غرب بیشتر شد و منجربه توافق ژنو و لوزان شد و اگر دستاوردی هم باشد میگویند حاصل مذاکرات ماست!نمیخواهند بگوینداگر ایستادگی دولت قبلی نبود هیچ کاری نمیتوانستند بکنند.و باتوجه به انتقاد سازنده جامعه ارزشی و اثبات پیمان شکنی امریکا اگر اتفاقی بیافتد در آینده که به ضرر ایران باشد می اندازند گردن منتقدان و ...!شاید از گرداب گنداب فرار کنند.
۰ comments موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ فروردين ۹۴ ، ۰۰:۵۲
goalzahra
جنبش مقاومت اسلامی حماس فلسطین بار دیگر چهره منافقانه خود را بعد از حمایت از مرسی و صحبت علیه ایران اینبار از عربستان حمایت میکند تا شیعیان یمن نابود شود . حماس اینبار در جبهه صهیونیستی قرار گرفته و فراموش کرده است که اگر این ایرانیان نبودند اثری از فلسطین نبود .هیهات از این نفاق
۰ comments موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ فروردين ۹۴ ، ۲۰:۵۳
goalzahra
ما سینه زدیم بی صدا باریدن ، از هرچه که دم زدیم آنها دیدند، ما مدعیان صف اول بودیم! از آخر مجلس شهدا را چیدند!
۰ comments موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۸ فروردين ۹۴ ، ۱۴:۴۰
goalzahra

مذاکره

حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، رهبر معظم انقلاب در دیدار وزیر امور خارجه، سفیران و مسئولان نمایندگی‌های ایران در خارج از کشور با بیان چند دلیل و استدلال درباره نفی تعامل با آمریکا تأکید کردند: رابطه با آمریکا و مذاکره با این کشور به جز در موارد خاصی برای جمهوری اسلامی نه تنها هیچ نفعی ندارد بلکه ضرر هم دارد و کدام عاقلی است که دنبال کار بی منفعت برود؟!
ایشان افزودند: عده ای اینجور وانمود می کردند که اگر با آمریکایی ها دور میز مذاکره بنشینیم بسیاری از مشکلات حل می شود، البته ما می دانستیم اینجور نیست اما قضایای یک سال اخیر برای چندمین بار این واقعیت را اثبات کرد.
رهبر انقلاب خاطرنشان کردند: در گذشته میان مسئولان ما و مسئولان آمریکا هیچ ارتباطی نبود اما در یک سال اخیر بخاطر مسائل حساس هسته ای و تجربه ای که مطرح شد انجام بشود، بنا شد مسئولان تا سطح وزارت خارجه تماسها، نشستها و مذاکراتی داشته باشند اما از این ارتباطات نه تنها فایده ای عاید نشد بلکه لحن آمریکایی ها تندتر و اهانت آمیزتر شد و توقعات طلبکارانه بیشتری را در جلسات مذاکرات و در تریبونهای عمومی بیان کردند.

۰ comments موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۸ فروردين ۹۴ ، ۱۴:۰۱
goalzahra

آثار سیاسی عاشورا –احیای امر بمعروف و نهی از منکر

تفسیر و احیاى اسلام و امر به معروف و نهى ازمنکر

فرهنگ حسینیاز جمله آثار مهم سیاسى - اجتماعى قیام و نهضت حیاتبخش حسینى که به جاى مانده، آشکار ساختن اسلام صحیح و احیاى امر به معروف و نهى از منکر بود تا بطلان اسلام انحرافى اموى که پس از زمان رحلت نبى اکرم (ص) صورت گرفت، روشن شود.

خاندان بنى امیه در تبلیغات خود، خویش را از خاندان رسول خدا (ص) قلمداد کرده و اسلام را وارونه به مردم نشان داده بودند و ایشان را در امور دین به ادعاى اینکه اولى الامر واجب الاطاعه هستند در حیرت و سرگردانى گذاشته بودند؛ اما امام حسین (ع) با قیام خود همه این توطئه‏ها را بهم ریخت و اسلام اموى و دین یزیدى را از اسلام ناب محمدى جدا ساخت، و با نماز خونین خود در ظهر عاشورا، نماز را اقامه کرده عملاً معنا نمود.

چنانکه در زیارت وارث مى‏خوانیم: «اشهد انک قد اقمت الصلوة و اتیت الزکوة و امرت بالمعروف و نهیت عن المنکر».

۰ comments موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ فروردين ۹۴ ، ۱۷:۰۲
goalzahra

با توجه با دور جدید مذاکرات " لوزان 2 " و اهمیت این موضوع چهار نکته از تذکرات امام خامنه ای در موضوع هسته ای که در سخنرانی در حرم مطهر رضوی ایراد شد بازنشر مینمایم امید است مفید واقع شود .

رفع تحریم‌ها جزو موضوعات مذاکرات است؛ نه نتیجه آن

در اولین روز سال ۹۴، یکی از محورهای بیانات رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی، ذکر چهار نکته درباره مسئله‌ی مذاکرات هسته‌ای پیش رو بود. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ضمن بیان این نکات به پیام نوروزی رئیس جمهور آمریکا که ملت ایران را به پذیرفتن زورگویی‌های طرف آمریکایی دعوت کرده بود نیز پاسخ دادند. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت دور جدید مذاکرات هسته‌ای بخشی از فیلم این سخنرانی را بازنشر کرده است:

1.آمریکا به مذاکرات هسته ای بسیار احتیاج دارد

اوّلاً در زمینه‌ی مسائل هسته‌ای، دشمنان ما که طرف مقابل ملّت ایران قراردارند – که عمده هم آمریکا است – اینها دارند با تدبیر و سیاست‌گذاری حرکت میکنند. این را ما کاملاً توجّه داریم، میفهمند که دارند چه‌کار میکنند؛ آنها به این مذاکرات احتیاج دارند، آمریکا به مذاکرات هسته‌ای بسیار احتیاج دارد. این اختلافاتی هم که می‌بینید در بین آمریکایی‌ها هست، سناتورهای آمریکا یک‌جور، دولت آمریکا یک‌جور، این معنایش این نیست که اینها به این مذاکرات نیازمند نیستند؛ نه، آن جناح مقابل دولت، مایل است امتیازی را که در این مذاکرات وجود دارد، به نام حریفش که حزب دموکرات است ثبت نشود؛ دنبال این هستند. به این مذاکرات احتیاج دارند و این مذاکرات را برای خودشان لازم میدانند امّا ابراز استغنا میکنند
۱ comments موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ فروردين ۹۴ ، ۱۶:۳۳
goalzahra

گری سیک " عضو سابق شورای امنیت ملی آمریکا و تحلیل گر ارشد مسائل خاورمیانه موسسه خاورمیانه دانشگاه کلمبیا "گری سیک

دیروز در کنفرانسی مرتبط با توافق هسته ای :

توافق بهترین راه برای تغییر رژیم در ایران  می باشد .

مشاهده فیلم کامل کنفرانس :http://livestre.am/553xu

اطلاعات بیشتر درمورد این کنفرانسhttp://goo.gl/9u2brt

بعضی وقتها برای نفوذ در دل دشمن باید همرنگ آن ملت شد و حرف آن مردم را به زبان آورد ! با توجه به تحریم های اقتصادی کشور عزیزمان و اهمیت اقتصاد در امور زندگی مردم ایران اگر به توافق هسته ای برسیم ضرر این توافق بیش از سود آن می باشد ! وقتی مردم ایران میفهمند تنها راه برون رفت از مشکلات دوستی با امریکاست و تسلیم شدن برابر آن کشور ، کلمه مرگ بر امریکا حذف می شود و مردم به سمت امریکا کشیده می شوند و اعتماد مردم ایران نسبت به امریکا جلب می شود . و این آن چیزی است که امریکا میخواهد تا با اعتماد مردم در دل ما نفوذ کرده و همانند قبل انقلاب اسلامی و همچون حال عربستان ، افغانستان ، پاکستان هر غلطی خواستند بکنند. 

۰ comments موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۷ فروردين ۹۴ ، ۱۶:۳۰
goalzahra

خط قرمز های کشور که نباید در مذاکرات هسته ای رد می شدند ! رد شدند ! پیروی از ولایت یعنی این ؟ شما مذاکرات کنندگان کدام حرف آقا را عمل کردید ؟خط قرمز

کدام دستاوردی را بدست آورده اید که اینگونه خوشحال هستید و سیر تبریک های هست که به جانب شما روانه است ؟ 

بله بنده هم تبریک میگوییم بخاطر امتیاز های که دادید و چیزی بدست نیاورده اید !

قرار بر این بود که توافقی دو مرحله‌ای صورت نگیرد که اکنون انجام گرفته است.

۰ comments موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۷ فروردين ۹۴ ، ۱۶:۲۸
goalzahra

هنر و قالب‌های گوناگون آن در عصری که شاهد صف‌آرایی تمام عیارِ تفکر مادی در مقابل تفکر الهی و توحیدی هستیم اهمیت مضاعفی پیدا کرده و وظیفه مهمی در تبیین حقایق و مقابله با دشمنی‌ها دارد. از این رو است که رسالت هنر انقلابی در دوره پس از انقلاب اسلامی مطرح می‌شود و هنرمندان متدین و انقلابی نقشی مضاعف می‌یابند.
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در آستانه سالروز شهادت «سید شهیدان اهل قلم» شهید سیدمرتضی آوینی و روز هنر انقلاب اسلامی، گزیده ای از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره‌ی «رسالت هنر انقلابی» و وظایف هنرمندان در این عرصه را منتشر می‌کند:


* هنر انقلابی باید زیبایی‌ها را تبیین کند
پنجاه، شصت سال کسانی بر ما حکومت کردند که آورنده‌ی آن‌ها، نه اینکه ما نبودیم- چون در ایران حکومت مردم به این صورت اصلًا سابقه نداشت- بلکه دلاوریِ خودشان هم نبود. ای‌کاش اگر دیکتاتور بودند، اقلَّا مثل نادرشاه با زور بازوی خودشان، یا مثل آغامحمدخان با حیله‌گری خودشان بر سر کار آمده بودند؛ اما این‌طور نبود. دیگران آمدند و آن‌ها را بر این ملت مسلّط کردند و تمام منابع مادّی و معنوی این ملت را به غارت بردند. با رنجها و محنتهای بسیاری، حرکت عظیمی در مقابل این پدیده‌ی شوم اتّفاق افتاد و توانست با فدا کردن جانها و با عریان کردن سینه‌ها در مقابل دشنه‌ی دشمن غدّار، به جایی برسد. این زیبا نیست؟ هنر چگونه می‌تواند از کنار این‌ها بی‌تفاوت بگذرد؟ این توقّعِ انقلاب است. هنر انقلابی‌ که ما از اوّل انقلاب همین‌طور گفتیم و آن را درخواست کردیم، این است. آیا این توقّعِ زیادی است؟

۰ comments موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۷ فروردين ۹۴ ، ۱۶:۲۵
goalzahra

خاطراتی از حضور رهبر در مراسم تشییع شهید آوینی
اوایل سال 66 پس از شهادت تعدادی از همکارانمان با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار داشتیم. ایشان در این دیدار خصوصی حدود یک ساعت درباره‌ی برنامه‌ی روایت فتح صحبت کردند و بیش از هر چیز روی متن برنامه‌ها تأکید فرمودند. بعد از ما پرسیدند: «نویسنده‌ی این برنامه کیست؟» شهید «مرتضی آوینی» کنار من نشسته بود. از قبل به ما سپرده بود درباره‌ی او صحبت نکنیم. ما سعی کردیم از پاسخ به پرسش آقا طفره رویم اما آقا سؤال را با تأکید بیشتر تکرار کردند. ما ناچار شدیم بگوییم «سیدمرتضی». آقا فرمودند: «این متون شاهکار ادبی است و من آن‌قدر هنگام شنیدن و دیدن برنامه لذت می‌برم که قابل وصف نیست».

۰ comments موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۷ فروردين ۹۴ ، ۱۶:۲۴
goalzahra

کلیپ صوتی "امیدوارانه ایستاده ایم" 

برگزیده ای از سخنان امام خامنه ای

مدت زمان : 1 دقیقه و 16 ثانیه

تولید و انتشار یافته توسط : موسسه فرهنگی عمار یاسر 

 

بعضی ها ایستاده اند می گویند:

ما تا آخرین نفس بنا داریم بایستیم تا آخرین قطره خونمان را هم خواهیم داد.

... ما البته اگر پایش بیفتد تا آخرین قطره خون رو هم می دهیم،

اما می دانیم به آخرین قطره خون نمی رسد ...


 

دانلود کلیپ صوتی (لینک مستقیم):

کیفیت 128 کیلوبیت(حجم 1.2 مگابایت)

کیفیت 64 کیلوبیت (حجم 593 کیلوبایت)

کیفیت 32 کیلوبیت (حجم 305 کیلوبایت)

۰ comments موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۷ فروردين ۹۴ ، ۱۶:۱۶
goalzahra