رسالت انقلابی

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

رسالت انقلابی

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

رسالت انقلابی
بسم الله الرحمن الرحیم
راه مقابله با جنگ نرم دشمن وابزارهای همچون ماهواره و رسانه های تبلیغاتی دشمن فقط و فقط تحلیل و روشنگری هدف های شوم این ابزار هاست .
ما باید از این ابزار های ارتباطی به نحو احسن استفاده کنیم برای ترویج دین مبین اسلام در سرتاسر جهان که وبلاگ یکی از این ابزار می باشد که میتوان به راحتی حرف اسلام را نشر داد .
هرکس در هرجایگاهی که هست رسالتی دارد که باید به آن رسالت عمل کند .
امام خامنه ای :
ای سید و مولای ما پیش خدای متعال گواهی بده که ما در راه اسلام تا آخرین نفس ایستاده ایم...

پیام های کوتاه
Weekly Saying
" And those who annoy the believing men and the believing women undeservedly, they indeed bear the guilt of slander and manifest sin."
(The Holy Quran, 33:58)

Cartoons new

terrorISM and zionISM

No war on Syria

Boycott Israel Campaign

Boycott Israel Campaign

authors
recent comments

۶ مطلب در آبان ۱۳۹۵ ثبت شده است

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
این وصیت نامه‌هایی که این عزیزان شهدا می‌نویسند مطالعه کنید همانند اینست که 50 سال عبادت کرده اید
وصیت‌نامه شهید علی‌اکبر آسوده فرزند رحمه‌الله آسوده شهرستان کاشمر روستای جعفر آباد
با سلام و درود فراوان به محضر مبارک حضرت حجت (عج) و نایب بر حقش حضرت امام خمینی وصیت کوچکی دارم که آغاز می‌کنم که ای عزیزان مبادا لحظه ای یاد خداوند را فراموش کنید مبادا پشت امام را خالی کنید و دیگر اینکه افتخار می‌کنم که پدر ومادری همچون شما داشته‌ام خوف این را دارم که نکند شما از دست من رنجور بوده باشیدمن جوان بودم و ممکن بود که بعضی از اوقات بی‌احترامی کنم این و بعد هم معذرت خواهی نکنم در هر حال امیدوارم که ببزرگی و خودتان مرا ببخشید و از خداوند برای من طلب مغفرت نمایید

۱ comments موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۸ آبان ۹۵ ، ۱۹:۴۵
goalzahra

بسمه تعالی
علی اکبر شیرودیاینجانب که خلبان پایگاه هوانیروز کرمانشاه می باشم، تا کنون برای احیا اسلام و حفظ مملکت اسلامی در کلیه جنگ ها شرکت نموده ام منظوری جز پیروزی اسلام نداشته و به دستور رهبر عزیزم به جنگ رفته ام. لذا تقاضا دارم درجه تشویقی که به اینجانب داده اند پس گرفته و مرا به درجه ستوانیار سومی که قبلا بوده ام برگردانید. در صورت امکان رسیدگی این درخواست بفرمایید.

۰ comments موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۸ آبان ۹۵ ، ۱۹:۳۳
goalzahra

خدایا من کوچکم، ضعیفم، ناچیزم، پر کاهی در مقابل طوفانها هستم به من به دیده عبرت ببین تا ناچیزی خود را احساس نمایم. خدایا دردمندم روحم از شدت درد صیحه می‌زند، احساسم شعله می‌کشد، تبلم می‌خروشد. دیگر آرزویی ندارم، احساس می‌کنم که این دنیا دیگر جای من نیست، با همه وداع می‌کنم، می‌خواهم فقط برای خدای خود تنها باشم. خدایا بسوی تو می‌آیم مرا در جوار خود سنگی ده معبودا...

۰ comments موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ آبان ۹۵ ، ۰۷:۵۲
goalzahra

شهید سرافراز ارتش جمهوری اسلامی ایران
قاسم گلچین
ولادت: 31/06/1341
شهادت: 20/01/1364
ایثار

شهید قاسم گلچین
در تربت حیدریه متولد شد ، قبل از شهادت در منطقه عملیاتی جزیزه مجنون شاهد بمباران شیمیای همرزمان خود بود او بلافاصله پس از انجام حمله شیمیای با استفاده از ماسک و کامیون به نجات همرزمان خود شتافت و موفق شد 36 نفر از آنان را از مرگ حتمی نجات دهد. اما خودش شیمیایی شد که جهت معالجه به تهران و سپس به کشور فرانسه اعزام گردید اما پس از 48 ساعت در فرانسه به شهادت رسید .

در وصیت نامه متذکر میشود دشمن اصلی ما آمریکاست مرگ بر آمریکا

روحش شاد

۰ comments موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۴ آبان ۹۵ ، ۱۱:۵۱
goalzahra

شهید حجت الله رئیسی نافچی

فاصله نیروهای خودی با نیروهای عراقی در این منطقه حدود یکصد متر بود و جنگ تن به تن تمام عیاری در آن منطقه شکل گرفت. نیروی هوایی عراق به شدت منطقه را بمباران می‌کرد. بعد از 25 روز مقاومت و دفاع، شهید دکتر حجت‌اله رئیسی پس از رشادت‌های شهادت‌طلبانه و حمله‌های متعدد به دشمن و رساندن خود به بالای تپه تنگه چزابه و مسلط شدن بر تیر بارچی عراقی‌ها و بدست آوردن سلاح وی از آن علیه خودشان استفاده کرد و با زبان عربی فریاد بر می‌آورد که تسلیم شوید که از همه طرف محاصره شدید بودند

۰ comments موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۴ آبان ۹۵ ، ۱۱:۳۴
goalzahra

محمود فاضلینامه عاشقانه شهید محمود فاضلی به همسرش
سلام گرم برخاسته از اعماق وجودم و الهام گرفته از ذره ذره پیکرم، هدیه به توست بپذیر، که پاکترین سلام است، و جواب بده از پاکترین قلبها که قلب توست.
همسر خوبم، لحظه‌ها بی‌تو همچون قرنها دیر می‌گذرند و دور از تو حتی صدای ضربان قلبم آزارم می‌دهد، بارها آرزو می‌کنم که آن لحظه که تو در کنارم نیستی، تپش قلبم نیز متوقف شود، ولی افسوس که اراده‌ام در این طپش دخالتی ندارد.
بله همسرم، همسر خوبم، با تو به همه چیز امیدوارم و بی‌تو از همه چیز بیزار، با من بمان تا تمام هستیم را فدایت کنم، برای من بمان تا در راه خوشبختیت از جان مایه بگذارم، همسر من، یار من، بهتر از هرکس درکم کردی، بیشتر از همه برایم فداکاری کردی، اما، به تمام زندگانیم سوگند، به خدایم سوگند، و به عشق پاکمان سوگند که برایت فداکاری خواهم کرد. آری، خوبترین برای من، بهترین بهانه‌ی زندگیم، زندگی زیباست، زندگی من هم تا روزی که با تو و در کنار تو باشم زیبا خواهد بود و چه لذت بخش است تلاش و کوشش برای فردا، کوشش برای زندگی و امید به آینده و من امروز طعم این لذت را چشیدم.
بیا تا دست در دست هم نهیم و با هم از دنیای مشکلات بی‌پایان فاتحانه بیرون آییم، بیا تا برای هم فدا شویم، من برای تو، تو برای فرزندانمان، و همه ما برای شرافتمان.
و در آخرین جمله‌ام، تنها میتوانم بگویم، دوستت داشتم، دوستت دارم و دوستت خواهم داشت، من همیشه منتظر روزی هستم که امیدها و رؤیاها به حقیقت بپیوندد، یکی از مهمترین آرزوهایم خنده‌ی توست، بخند همسر خوبم، بخند ای تنها امیدم.
با عشق و با امید شهید محمود فاضلی

۱ comments موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۴ آبان ۹۵ ، ۱۱:۱۸
goalzahra