رسالت انقلابی

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

رسالت انقلابی

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

رسالت انقلابی
بسم الله الرحمن الرحیم
راه مقابله با جنگ نرم دشمن وابزارهای همچون ماهواره و رسانه های تبلیغاتی دشمن فقط و فقط تحلیل و روشنگری هدف های شوم این ابزار هاست .
ما باید از این ابزار های ارتباطی به نحو احسن استفاده کنیم برای ترویج دین مبین اسلام در سرتاسر جهان که وبلاگ یکی از این ابزار می باشد که میتوان به راحتی حرف اسلام را نشر داد .
هرکس در هرجایگاهی که هست رسالتی دارد که باید به آن رسالت عمل کند .
امام خامنه ای :
ای سید و مولای ما پیش خدای متعال گواهی بده که ما در راه اسلام تا آخرین نفس ایستاده ایم...

پیام های کوتاه
Weekly Saying
" And those who annoy the believing men and the believing women undeservedly, they indeed bear the guilt of slander and manifest sin."
(The Holy Quran, 33:58)

Cartoons new

terrorISM and zionISM

No war on Syria

Boycott Israel Campaign

Boycott Israel Campaign

authors
recent comments
۲۳ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۶:۳۷

جرم «قرنی» چه بود...؟

آمرحوم قرنی، خدا رحمتش کند، اینجا بود به من گفت که مقابله بین، جنگ ما بین مردم و قوای دولتی در آن شب سه ساعت و نیم بود. با سه ساعت و نیم دستهای خالی بر تانک و توپ و مسلسل و اینها غلبه کرد. این غلبه، غلبه الهی بود، یعنی نظر خدا بود.

نچه می خوانید، دربرگیرنده اکثر دفعاتی است که بنیانگذار جمهوری اسلامی از شهید قرنی یادی کردند. همچنین گزید های از سخنان آن بزرگمرد در مذمت ترورهای ننگین گروه فرقان، به همراه پیام حضرت امام (ره) در مورد وقایع سنندج در اسفندماه 1357 ، سخنانی در جمع برخی فرماندهان ترابری ارتش و مواردی دیگر (که همه آ نها به نوعی ترسیم کننده فضای کشور، انقلاب نظام و ارتش در آن دوران نیز هستند) تقدیم حضورتان می شود.
ابراز تأسف حضرت امام از ترور سرلشکر قرنی یک روز پس از شهادت شهید قرنی؛ طی اطلاعیه ای که دفتر معظمٌ له منتشر کرد به خانواده معزز این شهید ابلاغ شد. متن اطلاعیه دفتر امام خمینی به این شرح است:
بسمه تعالی خبر تأسف آور ترور تیمسار سرلشکر محمدولی قرنی موجب تأثرحضرت آیت الله العظمی امام خمینی گردید. معظمٌ له دستور فرمودند تا مراتب تأثر و تسلیت شان را نسبت به خانواده و نزدیکان شان اظهار دارید. قم دفتر امام خمینی(برگرفته از روزنامه اطلاعات، چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه 1358)
مرحوم قرنی، خدا رحمتش کند، این جا بود به من گفت که مقابله بین، جنگ ما بین مردم و قوای دولتی در آن شب سه ساعت و نیم بود. با سه ساعت و نیم دست های خالی بر تانک و توپ و مسلسل و اینها غلبه کرد. این غلبه، غلبه الهی بود یعنی نظر خدا بود. این نظر خدا را حفظش بکنید، خودتان را متصل کنید به آن دریای بی پایان الوهیت، قلب های تان را متصل کنید به مبداء خیر، همه چیز از اوست، او کس همه کس است، همه پیروزی ها با اراده او حاصل می شود، همه خوبی ها با اراده او تحقق پیدا می کند، هر چه بدی هست از ماست و هر چه خوبی است از اوست. خودتان را به او متصل کنید. آن قطره های ضعیفی ما هستیم بلکه لاشیءایم، هیچیم، اما اگر متصل بشویم به آن دریای رحمت الهی، همه چیز می شویم، قدرت پیدا می کنیم... (بخشی از بیانات امام خمینی در جمع گروهی از پاسداران کمیته مرکزی و اعضای خانواده های 1358 برگرفته از /6/ شهدای انقلاب اسلامی 26 صحیفه نور، جلد نهم)
جرم آقای مطهری چه بوده؟ چه کرده بود؟ جرم قَرنَی چه بود؟ ای نها چه جرمی کرده بودند که مستحق قتل بودند؟ حالا هم لیست دارند برای کشتن یک عده ای. خیال می کنند که با کشتن آقای مطهری یا با کشتن امثال آقای مطهری این نهضت خاموش می شود و دوباره حقوق ملت ما پایمال می شود و دوباره چه، چه شد. خوب، راجع به آقای مطهری این حقوق بشر یها یک کلمه ننوشته اند و نگفته اند. (بخشی از بیانات در جمع اعضای هیأت بازرگانان 1358 برگرفته از صحیفه نور، جلد ششم) /2/ ایرانی 25
انقلابات دیگر با یک سال و دو سال و سه سال اینها درست نمی شود، جنگ باید بشود ، این قدر خونریزی، چه، چه، یک سال، دو سال جنگ بشود تا بعد یک قدرتی بر قدرت دیگر پیروز بشود. این جا آن جایی بود که انقلاب بود، واقعاً انقلاب بود. مرحوم قرنی به من گفت که سه ساعت و نیم، سه ساعت و نیم غلبه کرد ملت بر رژیم. یعنی آن وقتی که آن ها کودتا می خواستند بکنند در تهران ما بودیم و آن ها بنا داشتند کودتا بکنند و جلویش گفتند روز هم باید بیرون نیایید، حکومت نظامی را روز قرار دادند. آن حکومت نظامی روز را خدا خواست که شکسته شد. آن ها به من بعد گفتند که این ها بنا داشتند که کودتا بکنند و خیابان ها را وقتی که مردم نیستند، خیابان ها را همه را بگیرند و شبش کودتا بکنند، مردم که ریختند در خیابان ها این ها این طرحی که داشتند خنثی شد و ایشان می گفت که آ نکه جنگ بین ملت و دولت واقع شد و رژیم واقع شد سه ساعت و نیم بود، در صورتی که جاهای دیگر الان شما می بینید که در افغانستان چند سال است که همه مسائل هست و حالا هم معلوم نیست کی ختم بشود برای این که آن جا یک کودتایی است. کودتا یک نفر آدم بخواهد انجام بدهد، یک قدرتی می خواهد یک ملتی را از بین ببرد، اما یک ملت خودش آمده است و خودش آمده و حریفش را بیرون کرده، دیگر خود ملت ما با خود ملت که کاری ندارد. (بخشی از بیانات امام خمینی در جمع اعضای جهاد 1358 برگرفته از /10/ سازندگی اردستان و قم 17 صحیفه نور، جلد یازدهم).
هشتاد و دومین شماره ماهنامه فرهنگی، تاریخی شاهد یاران، ویژه یادمان سپهبد شهید سید محمدولی قرنی(ص2)

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

send comment

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی